PresaSM Știri din Satu Mare

Top Menu

  • Contact

Main Menu

  • Acasă
  • Locale
  • Nationale
  • Anchete
  • Reportaje
  • Politica
  • Life
  • Editorial
  • Contact
  • Contact

logo

PresaSM Știri din Satu Mare

  • Acasă
  • Locale
  • Nationale
  • Anchete
  • Reportaje
  • Politica
  • Life
  • Editorial
  • Contact


Locale
Home›Locale›Bărbat ÎNJUNGHIAT în plină zi în municipiul Satu Mare! Un cartier întreg ÎNGROZIT (FOTO)

Bărbat ÎNJUNGHIAT în plină zi în municipiul Satu Mare! Un cartier întreg ÎNGROZIT (FOTO)

By PresaSM
august 27, 2016
867
5

O scenă desprinsă din filmele de groază a avut loc AZI, 26.08.2016, în jurul orei 14.00 în municipiul Satu Mare. Mai exact, în Cartierul Micro 14! Fapta a îngrozit sute de oameni.

Concret, un bărbat, în vârstă de 31 de ani, a fost înjunghiat pe strada Tisa. Victima a fost atacată cu un cuțit, înjunghiată în abdomen și lăsată să zacă pe asfalt. Martorii spun că autorul a părăsit imediat locul faptei.

La faţa locului a ajuns un echipaj de Terapie Intensivă Mobilă a Inspectoratului Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Satu Mare. Bărbatul a fost stabilizat şi transportat la Unitatea de Primire Urgenţe!

Mai multe echipaje ale Inspectoratului Judeţean de Poliţie şi ale Inspectoratului Judeţean de Jandarmi îl caută pe autor în tot municipiul Satu Mare.

Potrivit unor surse judiciare, victima şi-a recunoscut agresorul. În funcţie de rănile suferite, poliţiştii vor încadra fapta.

Victima este în stare foarte gravă și a pierdut foarte mult sânge. A fost dus la Urgențe în șoc hipovolemic ca urmare a hemoragiei grave.

UPDATE1: Polițiștii l-au prins pe atacator. Este vorba de un bărbat în vârstă de 33 de ani, care avea un conflict mai vechi cu victima. Se pare că motivul atacului ar fi fost gelozia. Atacatorul și-a înjunghiat victima în piept cu cuțitul.

UPDATE2: Din nefericire, bărbatul înjunghiat a murit la Unitatea de Primire Urgențe. Cu toate că medicii s-au mobilizat și au încercat să îl salveze, aceștia nu au mai putut face nimic. Victima avea o plagă la nivelul inimii.

Astfel polițiștii au schimbat încadrarea faptei, autorul fiind cercetat pentru omor. Acesta urmează să fie dus în fața judecătorilor cu propunere de arestare preventivă.

foto: obiectiv-sm.ro









Tagscriminalviolențe
Previous Article

Focar de HEPATITĂ în județ! ZECI de ...

Next Article

Un bărbat a MURIT după ce a ...


ARTICOLE SIMILARE

  • LocaleLife

    VIDEO. Vânzătoare lovită de clientă pentru că i s-a spus să poarte mască

    iulie 20, 2020
    By PresaSM
  • LocaleNationale

    VIDEO. Scene ireale la un mall din țară. Bărbaţi şi femei şi-au împărţit scaune, pumni şi picioare

    martie 20, 2023
    By PresaSM
  • Locale

    FOTO/VIDEO. Sentință hotărâtă în cazul sătmăreanului care și-a ucis ieri vecinul

    aprilie 12, 2021
    By PresaSM
  • Locale

    Sătmăreancă trimisă în judecată pentru tentativă de OMOR. I-a tăiat gâtul unui individ

    septembrie 29, 2016
    By PresaSM
  • Locale

    S-au certat și s-au bătut pe câmp. Acum sătmărenii au de dat explicații în fața polițiștilor

    aprilie 28, 2022
    By PresaSM
  • LocaleTop News

    Ciurdarul sălbatic! A bătut crunt un sătmărean, l-a înjunghiat și a asmuțit câinele

    noiembrie 18, 2022
    By PresaSM

5 comments

  1. Carmen 26 august, 2016 at 20:19

    „Bărbatul a fost stabiliyat ” adevarat.

    View Comment
  2. CUCU 26 august, 2016 at 20:52

    PAI CUM SA NU MOARA OMUL DACA A VENIT SMURDUL DE PE FABRICII SI AMBULANTA STA LA 100 DE METRI LA PLAJA

    View Comment
  3. eu 27 august, 2016 at 20:27

    CUCU daca ai dreptate,chiar mi se pare o aberatie sa vina smurdul de pe fabrici sa salveze un om care zace la circa 500-800 de metri de spital si UPU!

    View Comment
  4. eu 27 august, 2016 at 20:35

    Si ce este mai rau,uni medici nu isi fac datoria cum trebuie,desi din cate stiu fac un juramant ca si Presedintele ROMANIEI,inainte de a profesa aceasta meserie pe care „normal” si-au ales-o din dragoste fata de semeni nostri!!!,si nu pentru ba.i!!!!a mai fost caz cand un „viitor pacient”,ca nu il pot numi alcumva,a murit din pacate in wc la „URGENTA”

    View Comment
  5. cucu 28 august, 2016 at 22:31

    eu: daca tu ai de la UPU 800 pana la bongiorno inseamna ca ocolesti pe la sensul giratoriu de pe Prahovei.
    a mai fost un caz pe Tarnavei cand a ajuns omul cu copilul in brate la upu inaintea ambulanei
    sunt unii care au filmat pe meses cat sta ambulanta la ciorbita cand fac transporturi la cluj. sa le puna pe you tube alea 2 ore si sa vezi de ramai uimit

    View Comment

Scrie un comentariu

Citește și:

  • LocaleTop News

    FOTO/VIDEO. Sătmărence rănite într-un accident. Mașina lor a fost lovită de o tânără șoferiță aflată în depășire

  • Locale

    Nord-Vestul României, campion la fonduri europene. Nu Satu Mare, ci Bihor, Maramureș și Cluj

  • LocaleLife

    FOTO/VIDEO. Românul care și-a pierdut copii și părinții în accident, arestat. Conducea continuu de 30 de ore



© Copyright 2016-2022 PresaSM.ro. Toate drepturile rezervate.
Creat de ottoweb


PresaSM folosește fișiere cookie pentru a ne asigura că îți oferim cea mai bună experiență de navigare.ACCEPTMai multe informații