PresaSM Știri din Satu Mare

Top Menu

  • Contact

Main Menu

  • Acasă
  • Locale
  • Nationale
  • Anchete
  • Reportaje
  • Politica
  • Life
  • Editorial
  • Contact
  • Contact

logo

PresaSM Știri din Satu Mare

  • Acasă
  • Locale
  • Nationale
  • Anchete
  • Reportaje
  • Politica
  • Life
  • Editorial
  • Contact


LocaleTop News
Home›Locale›TRAGEDIE. Tânăr (33 ani) mort într-o mașină, în municipiul Satu Mare

TRAGEDIE. Tânăr (33 ani) mort într-o mașină, în municipiul Satu Mare

By PresaSM
martie 28, 2024
4653
0

Situație dramatică în municipiul Satu Mare. Conform primelor informații obținute de PresaSM, un tânăr în vârstă de 33 de ani, din județul Cluj, a decedat aseară, la scurt timp după ce a intrat în România prin Punctul de Trecere a Frontierei de la Petea. În condiții rămase încă neclare, tânărul – care se îndrepta spre casă (Dej, potrivit primelor informații) a fost găsit într-o mașină, fără semne vitale, iar medicii nu au mai putut să facă nimic pentru el decât să constate decesul.

Polițiștii din cadrul Serviciului de Investigații Criminale din cadrul Inspectoratului de Poliție al Județului Satu Mre au deschis o anchetă în acest caz pentru a stabili cu exactitate contextul în care s-a produs tragedia. Cercetările sunt efectuate în cadrul unui dosar penal deschis pentru moarte suspectă.

Corpul neînsuflețit a fost dus la Prosectura Spitalului Județean de Urgență Satu Mare în vederea efectuării autopsiei. Medicii legiști vor fi cei care vor stabili cu exactitate circumstanțele în care s-a produs decesul.

ACTUALIZARE, ora 11.00: Conform informațiilor PresaSM, totul s-a întâmplat în jurul orei 23.20, atunci când polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Satu Mare au fost sesizați despre faptul că o persoană ar fi decedat, într-un autoturism, în municipiul Satu Mare. În urma verificărilor efectuate, polițiștii au constatat faptul că persoana în cauză, un bărbat de 33 de ani, din județul Cluj, ar fi decedat în autoturism, având calitatea de pasager. În cauză, nu sunt suspiciuni.


FOTO: Arhivă/Scop ilustrativ









TagsInspectoratul de Poliție JudețeanPTF Petea
Previous Article

Radu Panait: PSD și PNL dovedesc lipsă ...

Next Article

Cod galben la Satu Mare. Când expiră ...


ARTICOLE SIMILARE

  • Locale

    Un TIR cu 17 de tone de ”marfă” din Austria, interzis prin Vama Petea

    octombrie 29, 2024
    By PresaSM
  • Locale

    Doi sătmăreni s-au dus cu patru câini pe câmp. S-au ales cu dosar penal

    septembrie 21, 2023
    By PresaSM
  • LocaleTop News

    FOTO/VIDEO. A murit învățătoarea rănită în accidentul din Amați. Coliziune între o ambulanță și o mașină

    septembrie 15, 2023
    By PresaSM
  • Locale

    Număr record de sătmăreni verificați de Poliție! Amendați pentru că nu au purtat mască

    octombrie 15, 2020
    By PresaSM
  • LocaleTop News

    Drama unei adolescente din Satu Mare. Tatăl și-a agresat fiica până a ajuns la Psihiatrie

    martie 27, 2025
    By PresaSM
  • LocaleTop News

    FOTO. Tânăr polițist din Satu Mare, arestat 30 de zile. Ar fi luat mită în formă continuată

    octombrie 26, 2024
    By PresaSM

Scrie un comentariu

Citește și:

  • Locale

    Eminem de Satu Mare, cu lacrimi în ochi, trei de DA la Românii au talent!

  • LocaleTop News

    FOTO/VIDEO. Adolescent rămas distrus pe viață după un accident în Satu Mare. Ce despăgubiri a primit

  • LocaleNationale

    După 15 ani de promisiuni, într-un final s-a semnat și contractul de execuție pentru Spitalul Regional de Urgență Cluj

Autoclass

Înscrieri UVVG

Service auto

servicii juridice

Soluția problemelor tale

restaurantul tău

servicii medicale

servicii electricieni

PresaSM pe Facebook

@presa_sm


© Copyright 2016-2022 PresaSM.ro. Toate drepturile rezervate.
Creat de ottoweb


PresaSM folosește fișiere cookie pentru a ne asigura că îți oferim cea mai bună experiență de navigare.ACCEPTMai multe informații