Meniu

Caută pe PresaSM

0

FOTO. Așa se staționează în Occident. Ne arată unii șoferi reîntorși din ”civilizație”

Activiștii de la Drivers Satu Mare au publicat o serie de poze în care diferiți sătmăreni, aflați la volanul unor mașini înmatriculate în străinătate (Italia și Belgia), au staționat ilegal. Un șofer ...

FOTO. Așa se staționează în Occident. Ne arată unii șoferi reîntorși din ”civilizație”

Activiștii de la Drivers Satu Mare au publicat o serie de poze în care diferiți sătmăreni, aflați la volanul unor mașini înmatriculate în străinătate (Italia și Belgia), au staționat ilegal. Un șofer a blocat total un trotuar pe Drumul Careiului, în zona Burdea. Un alt șofer a oprit exact în fața intrării de la mall-ul NEPI, ocupând o bandă de circulație. Un alt șofer a staționat pe o jumătate de bandă de circulație în sensul giratoriu din Piața Libertății. Iată cum, grație unor astfel de șoferi, pot să vadă și sătmărenii cum se staționează în țările cu un nivel de trai și de civilizație superior. [gallery columns="1" size="full" ids="90765,90766,90767"]

Dezvoltat cu de Ottoweb

Altă știre 0/0
Comentarii Anchete Politică Necitite