Potrivit informațiilor PresaSM, după ce a născut, femeia s-a urcat în autobuz, cu destinația Botoșani, dar în vehicul i s-a făcut rău, iar șoferul a sunat la Serviciul Unic Apeluri de Urgență 112. Când a fost consultată de către personalul medical, specialiștii și-au dat seama că femeia a născut recent și au făcut rapid legătura cu cazul nou-născutului abandonat.
Femeia este audiată acum de către polițiștii sătmăreni și i s-a întocmit un dosar penal.
Fetița este în afara oricărui pericol, este sănătoasă și are o greutate de aproape trei kilograme. Medicii de la Spitalul Județean Satu Mare au reușit să o stabilizeze și să îi salveze astfel viața. FOTO. Povestea femeii care a născut și a aruncat copilul în tomberon! Cum a fost prinsă
Reporterii PresaSM au reușit să afle cine este femeia care a născut astăzi într-o benzinărie din municipiul Satu Mare, situată pe Bulevardul Aurel Vlaicu. Surse judiciare au declarat pentru PresaSM, c...
Reporterii PresaSM au reușit să afle cine este femeia care a născut astăzi într-o benzinărie din municipiul Satu Mare, situată pe Bulevardul Aurel Vlaicu. Surse judiciare au declarat pentru PresaSM, că femeia, în vârstă de circa 30 de ani, a venit din Germania cu un autobuz, prin Punctul de Trecere a Frontierei de la Petea.
Astăzi, în jurul orei 18.40, aceasta a intrat în toaleta benzinăriei, unde a născut. Apoi, și-a băgat nou-născutul într-un tomberon plin cu dejecții umane. Noroc cu un angajat al stației de carburanți, care a auzit plânsetul copilului și l-a salvat de la moarte.
Potrivit informațiilor PresaSM, după ce a născut, femeia s-a urcat în autobuz, cu destinația Botoșani, dar în vehicul i s-a făcut rău, iar șoferul a sunat la Serviciul Unic Apeluri de Urgență 112. Când a fost consultată de către personalul medical, specialiștii și-au dat seama că femeia a născut recent și au făcut rapid legătura cu cazul nou-născutului abandonat.
Femeia este audiată acum de către polițiștii sătmăreni și i s-a întocmit un dosar penal.
Fetița este în afara oricărui pericol, este sănătoasă și are o greutate de aproape trei kilograme. Medicii de la Spitalul Județean Satu Mare au reușit să o stabilizeze și să îi salveze astfel viața.
Potrivit informațiilor PresaSM, după ce a născut, femeia s-a urcat în autobuz, cu destinația Botoșani, dar în vehicul i s-a făcut rău, iar șoferul a sunat la Serviciul Unic Apeluri de Urgență 112. Când a fost consultată de către personalul medical, specialiștii și-au dat seama că femeia a născut recent și au făcut rapid legătura cu cazul nou-născutului abandonat.
Femeia este audiată acum de către polițiștii sătmăreni și i s-a întocmit un dosar penal.
Fetița este în afara oricărui pericol, este sănătoasă și are o greutate de aproape trei kilograme. Medicii de la Spitalul Județean Satu Mare au reușit să o stabilizeze și să îi salveze astfel viața. Citește și
Actualitate
SATU MARE. A păcălit o casieră de la Profi să alimenteze un cont de pariuri cu bani din terminalul SelfPay
Actualitate
FOTO. Un sătmărean a băut trei litri de bere, s-a certat cu soția și a „zburat” cu BMW-ul peste sensul giratoriu
Actualitate
FOTO/VIDEO. Tragedie în municipiul Satu Mare. O persoană a fost găsită decedată în râul Someș, sub Podul Decebal
Actualitate
VIDEO. Operațiune ca-n filme în nord-vestul țării pentru capturarea unui traficant de droguri
Actualitate
Tragedie în râul Someș. Bărbat de 48 de ani, găsit fără viață după o amplă operațiune de căutare cu scafandri și bărci de intervenție
Actualitate
CAREI. Un puștan (16) a furat salariul unui șofer dintr-un camion, apoi a risipit aproape toți banii la păcănele
Actualitate
Weekend de foc la Satu Mare. Meteorologii au emis Cod roșu de caniculă
Actualitate
BMW făcut praf. Oprit într-un gard, pasagerul în șanț. Șoferul băuse 10 beri înainte să urce la volan
Actualitate
După ce a pierdut 11.000 de lei la păcănele, un tânăr și-a spart prietenul la casă. A fost condamnat, dar a plecat acasă
Actualitate