Meniu

Caută pe PresaSM

0

VIDEO. Staționare tip ”pandemie”. Și-a lăsat mașina în curbă, dar parcarea era goală

Un sătmărean mai în vârstă se pare că a avut ceva de ”rezolvat” pe strada Mircea cel Bătrân din zona centrală a municipiului Satu Mare, așa că și-a lăsat mașina pe partea carosabilă, în curbă! Cu toat...

VIDEO. Staționare tip ”pandemie”. Și-a lăsat mașina în curbă, dar parcarea era goală

Un sătmărean mai în vârstă se pare că a avut ceva de ”rezolvat” pe strada Mircea cel Bătrân din zona centrală a municipiului Satu Mare, așa că și-a lăsat mașina pe partea carosabilă, în curbă! Cu toate că erau locuri destule în parcare. Un alt șofer l-a luat la rost pe conducătorul auto, care a ridicat din umeri. Culmea ironiei, a trecut și un echipaj de Poliție prin zonă, dar se pare că nu au constatat ceva ...ilegal. După ce și-ar terminat treaba în zonă, șoferul și-a continuat drumul liniștit.

Dezvoltat cu de Ottoweb

Altă știre 0/0
Comentarii Anchete Politică Necitite