Meniu

Caută pe PresaSM

0

FOTO. Mașină ajunsă în mijlocul unei intersecții, din centrul Sătmarului!

Situație incredibilă în centrului vechi al municipiului Satu Mare, la intersecția străzilor Ștefan cel Mare și Iuliu Maniu, chiar lângă Biserica cu Lanțuri. Șoferul unui autoturism Skoda susține - pen...

FOTO. Mașină ajunsă în mijlocul unei intersecții, din centrul Sătmarului!

Situație incredibilă în centrului vechi al municipiului Satu Mare, la intersecția străzilor Ștefan cel Mare și Iuliu Maniu, chiar lângă Biserica cu Lanțuri. Șoferul unui autoturism Skoda susține - pentru PresaSM - că nu și-a asigurat mașina în parcare, iar aceasta a ajuns până în mijlocul intersecției. Cei de la Poliția Locală i-au lăsat o amendă pe parbriz. Norocul șoferului: cei de la Serviciul de ridicări mașini se pare că nu lucrează și la sfârșit de săptămână. În orice caz, neasigurarea corespunzătoare a mașinii (dacă este să îl credem pe șofer) poate duce la situații neplăcute. [gallery columns="1" size="full" ids="106968,106973,106966"]

Dezvoltat cu de Ottoweb

Altă știre 0/0
Comentarii Anchete Politică Necitite