Bărbat, de 38 de ani, găsit mort de fratele său în Carei
Un bărbat, în vârstă de 38 de ani, a fost găsit fără suflare de către fratele său. Totul s-a întâmplat marți, în jurul orei 17.00, într-un bloc de pe Calea Armatei Române. Surse judiciare au declarat ...
Un bărbat, în vârstă de 38 de ani, a fost găsit fără suflare de către fratele său. Totul s-a întâmplat marți, în jurul orei 17.00, într-un bloc de pe Calea Armatei Române.
Surse judiciare au declarat pentru PresaSM.ro că în cazul morții lui K. Ferenc nu sunt suspiciuni de omor.
Acesta era cunoscut localnicilor, fiind văzut foarte des pe străzile din municipiul Carei.
Victima a trăit o viață cu adevărat dramatică. Și-a pierdut ambii părinți destul de devreme. De asemenea, unul dintre frați a avut parte de o moarte violentă în urmă cu mai mulți ani, după ce a căzut de la înălțime.
De asemenea, fratele care a făcut descoperirea dramatică a avut parte la rândul său de un accident nefericit. În tinerețe acesta s-a electrocutat după ce s-a jucat în zona unui transformator electric, având arsuri severe pe tot corpul, fiind practic desfigurat. Cu toate acestea a avut șansă și a supraviețuit.
Drama familiei a continuat după ce și-au pierdut un apartament din Cartierul Mihai Viteazul I și au fost nevoiți să se mute într-o zonă rău famată din oraș, acolo unde locuiesc persoane certate cu legea.
O viață plină de dramatism care s-a încheiat, totuși, prea devreme.
Citește și
Actualitate
FOTO/VIDEO. Sătmăreancă găsită în viață după ore de căutări. Jandarmul Bogdan Moisi este eroul zilei
Actualitate
Mobilizare a sătmărenilor pentru găsirea Emiliei Tătar. Acțiune de amploare în Homoroade
Actualitate
Cele mai noi filme se văd la Cineplexx, în incinta Shopping City Satu Mare. Blockbuster Night: Odiseea
Actualitate
Țeapă cu promisiuni de transport internațional. Printre victime se află și persoane din județul Satu Mare
Actualitate
FOTO. Sătmăreni prinși în timp ce aruncă ilegal gunoaie. Semnalul de alarmă tras de Primărie
Actualitate
Furt incredibil în municipiul Satu Mare: i-a smuls lanțul de aur în timp ce îl îmbrățișa și săruta
Actualitate
Sătmăreancă dată dispărută. Polițiștii vă cer ajutorul
Actualitate
Zile caniculare la Satu Mare. Meteorologii au emis Cod galben. Ce temperaturi sunt așteptate și când expiră avertizarea meteo
Actualitate
Două palme în centrul localității l-au costat pe un sătmărean 4.000 de lei. Judecătorii au refuzat să îl lase fără condamnare penală
Actualitate