Primarul municipiului Satu Mare, Kereskenyi Gabor, dus cu SMURD-ul la Urgențe
Primarul municipiului Satu Mare, Kereskenyi Gabor, a fost dus miercuri seara cu o ambulanță SMURD la Unitatea de Primire Urgențe Satu Mare. Edilul șef ar fi acuzat o stare de leșin, motiv pentru care ...
Primarul municipiului Satu Mare, Kereskenyi Gabor, a fost dus miercuri seara cu o ambulanță SMURD la Unitatea de Primire Urgențe Satu Mare. Edilul șef ar fi acuzat o stare de leșin, motiv pentru care apropiații ar fi solicitat ajutor de urgență.
Kereskenyi Gabor a fost internat peste noapte la solicitarea medicilor, pentru a-l ține sub observație. Spre dimineață, acesta a fost externat. Din câte se pare, este vorba despre o stare de oboseală accentuată.
Edilul șef a mai avut probleme și în timpul campaniei electorale, atunci când a fost suprins în timp ce a acuzat o hemoragie nazală.
Din păcate, nimeni nu a putut să dea detalii oficiale în legătură cu starea de sănătate a primarului.
Citește și
Actualitate
Spirit civic exemplar: șofer care circula haotic, cu o alcoolemie uriașă, oprit după ce un martor a sunat la 112 și l-a urmărit până la sosirea poliției
Actualitate
Dragoste bolnavă... Un sătmărean s-a filmat cu ștreangul la gât să-și recucerească iubita. A făcut și accident
Actualitate
FOTO. Scandal monstru într-un tren plecat din Satu Mare. Un recidivist a mușcat un polițist de mână
Actualitate
Cod galben de furtună la Satu Mare. Când intră în vigoare avertizarea meteo
Actualitate
FOTO/VIDEO. Incendiu în municipiul Satu Mare. Pompierii acționează cu două autospeciale
Actualitate
Cod galben de furtună în județul Satu Mare. LISTA localităților vizate
Actualitate
FOTO/VIDEO. Copac căzut peste un stâlp de electricitate, în municipiul Satu Mare. A fost avariată și o mașină
Actualitate
VIDEO. Încă o victimă a trotinetelor electrice. Un adolescent a murit după o lună pe patul de la ATI
Actualitate
Accident în județul Satu Mare. O mamă și un bebeluș de 9 luni au ajuns la spital după o coliziune pe DN 19A
Actualitate