Meniu

Caută pe PresaSM

0

Sătmăreanca (15 ani) care a dispărut de acasă în urmă cu trei zile a fost găsită

Sătmăreanca care a dispărut de acasă pe 7 ianuarie a fost găsită, au anunțat polițiștii sătmăreni. Tânăra din Ardud a fost identificată pe raza unei localități învecinate, au mai spus oamenii legii. A...

Sătmăreanca (15 ani) care a dispărut de acasă în urmă cu trei zile a fost găsită

Sătmăreanca care a dispărut de acasă pe 7 ianuarie a fost găsită, au anunțat polițiștii sătmăreni. Tânăra din Ardud a fost identificată pe raza unei localități învecinate, au mai spus oamenii legii.

Adolescenta care a plecat de acasă pe 7 ianuarie și nu a mai revenit a fost găsită, au anunțat cei de la IPJ Satu Mare. Ea a fost identificată pe raza localității Rătești.

"Minora a fost identificată pe raza localității Rătești.  Din verificările efectuate aceasta, nu a fost victima unei infracțiuni", au explicat oamenii legii.

Bumbar Anita Larisa, în vârstă de 15 ani, a plecat de acasă, de la domiciliul său din orașul Ardud pe data de 7 ianuarie și nu a mai revenit. O zi mai târziu, oamenii legii au solicitat sprijinul sătmărenilor pentru identificarea adolescentei.

Dezvoltat cu de Ottoweb

Altă știre 0/0
Comentarii Anchete Politică Necitite