Meniu

Caută pe PresaSM

0

A pedagógusok bármikor kérhetik a védőoltást

A pedagógusok az oltási kampány bármelyik szakaszában kérhetik a koronavírus elleni védőoltást - jelentette ki szerdán Dr. Valeriu Gheorghiţă, a COVID-19 elleni oltáskampányt koordináló országos bizot...

A pedagógusok az oltási kampány bármelyik szakaszában kérhetik a koronavírus elleni védőoltást - jelentette ki szerdán Dr. Valeriu Gheorghiţă, a COVID-19 elleni oltáskampányt koordináló országos bizottság (CNCAV) vezetője.

A katonaorvos elmondta: ettől függetlenül folytatják a pedagógusok tömeges oltását, mert jelenleg kedvező az időszak erre.

Kérdésre válaszolva Gheorghiţă kifejtette: az esetleg elveszített oltási igazolvány helyett újat lehet nyomtatni az oltóközpontban vagy az országos oltásnyilvántartó regiszterből.

Dezvoltat cu de Ottoweb

Altă știre 0/0
Comentarii Anchete Politică Necitite