FOTO. Șoferul unui BMW de fițe ar fi plecat din benzinărie fără să plătească
Șoferul unui autoturism BMW, înmatriculat în județul Maramureș, ar fi plecat dintr-o benzinărie din municipiul Satu Mare fără să plătească pentru combustibilul băgat în rezervor. Activiștii de la Driv...
Șoferul unui autoturism BMW, înmatriculat în județul Maramureș, ar fi plecat dintr-o benzinărie din municipiul Satu Mare fără să plătească pentru combustibilul băgat în rezervor.
Activiștii de la Drivers Satu Mare susțin că ar fi vorba despre 150 de lei și îl taxează pe șofer într-o manieră destul de sarcastică. De asemenea, reprezentanții benzinăriei susțin că îl așteaptă pe client încă 24 de ore înainte să apele la Poliția Română.
”A plecat de la benzinărie și nu a plătit 150 de lei alimentarea. Dacă nu îl găsesc până mâine o să apelez la poliție”, este mesajul unui angajat al stașiei de carburanți păgubite. Nu se știe dacă omul ar fi uitat sau nu, cert este că nu a plătit și mai are câteva ore să își aducă aminte.
Citește și
Actualitate
FOTO. Accident grav pe B-dul Lucian Blaga, în Satu Mare. O mașină a spulberat un stâlp
Actualitate
Cod galben la Satu Mare. LISTA localităților aflate sub avertizare
Actualitate
FOTO/VIDEO. De la ce a pornit scandalul din Micro 17. Șase persoane încătușate și duse la secție
Actualitate
FOTO. Accident în parcarea Kaufland de pe Drumul Botizului. Cinci persoane implicate
Actualitate
FOTO/VIDEO. Scandal fără precedent în Micro 17. Mai multe persoane încătușate după o bătaie izbucnită pe stradă
Actualitate
DRAMATIC. Femeie găsită ghemuită în casă, plângând și tremurând, în Satu Mare
Actualitate
Beat, fără permis, cu tractorul neînmatriculat, a lovit o mașină, în județul Satu Mare
Actualitate
FOTOGALERIE. Poliția Rutieră a ”ras” tot, astăzi, pe șosele din municipiul Satu Mare
Actualitate
VIDEO. Poliția Satu Mare, așteptați o tragedie? Câini agresivi liberi atacă brutal pe stradă chiar în fața stăpânului
Actualitate