Meniu

Caută pe PresaSM

0

FOTOGALERIE. Nebunie în supermarket-uri. Sătmărenii au ieșit să își facă ultimele provizii de Crăciun

Nebunie în supermarket-urile din municipiul Satu Mare. Mii de sătmăreni au ieșit astăzi pentru a-și face ultimele cumpărături de Crăciun. Și reprezentanții magazinelor s-au pregătit, astfel încât au f...

FOTOGALERIE. Nebunie în supermarket-uri. Sătmărenii au ieșit să își facă ultimele provizii de Crăciun

Nebunie în supermarket-urile din municipiul Satu Mare. Mii de sătmăreni au ieșit astăzi pentru a-și face ultimele cumpărături de Crăciun.

Și reprezentanții magazinelor s-au pregătit, astfel încât au fost deschise toate casele de marcat, iar fluxul a fost unul decent, fără timpi prea mari de așteptare sau nervi.

Semn că atât reprezentanții supermarket-urilor cât și sătmărenii au încățat ceva din experiența anilor trecuți: cu organizare și cu răbdare se pot evita orice situații neplăcute.

Dezvoltat cu de Ottoweb

Altă știre 0/0
Comentarii Anchete Politică Necitite